Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Muzyka Pod Gwiazdami

Koncerty
Termin: piątek, 13 marca 18:00

Miejsce: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne

Melomanów i miłośników astronomii po raz kolejny chcielibyśmy zaprosić do Olsztyńskiego Planetarium na kolejny cykl wyjątkowych koncertów „Muzyka pod Gwiazdami”. W sezonie jesienno – zimowym, od października do kwietnia, w wybrane piątki o godz. 18.00 odbywają się koncerty muzyki elektronicznej lub współczesnej, wzbogacone o projekcje wyświetlane na kopule Planetarium. Wspaniałe koncerty to wielka improwizacja wykraczająca poza sferę dźwięków.

W piątek 13 marca o godz. 18:00 chcielibyśmy zaprosić na kolejną odsłonę cyklu – tym razem spotkanie muzyczne pt. Nowości el-muzyki z kraju i ze świata.

Od ostatniego spotkania poprzedniego sezonu Muzyki pod Gwiazdami minął niemalże rok i przez ten czas artyści z Polski, Europy i świata wydali wiele ciekawych brzmieniowo i stylistycznie płyt. Podczas spotkania zaprezentowanych zostanie szereg nowych utworów wykonawców, którzy już gościli pod kopułą Olsztyńskiego Planetarium. Przemysław Rudź i jego poetyckie dokonania z albumu "Nigdy więcej wojny", Blindmachine i JDan Project z nową płyta "Planets" czy Katod i jego kompozycje z albumu "Inwazja Robotów z Kosmosu" to tylko przykładny niedawno wydanych i dobrze przyjętych płyt polskich wykonawców. Lista nowości światowej muzyki elektronicznej jest znacznie szersza i z pewnością uda się zmieścić tylko niewielki wycinek nowości z ostatniego roku.

Cena biletu – 5 zł.

www.planetarium.olsztyn.pl

 

Telefon
(+48 89) 650-04-20
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
aleja Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020