Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

Rosochate + Kruki At Pub Las, Olsztyn

Koncerty
Termin: sobota, 25 maja 20:30

Miejsce: Las - Prosta 38, Olsztyn

W niecały rok po wspólnych manewrach w Gdańsku i Olsztynie Rosochaci i Kruki znowu razem. Dojrzalsi, z nowym materiałem, nowymi pomysłami staniemy przed Wami i pokażemy co to rock'n'roll! Nie możecie tego przegapić!

Start 21:00
Wjazd: puszka

Kruki szykują dla Was nie tylko świeże, jeszcze ciepłe wręcz numery. Ale przede wszystkim Kruki to już nie jest trzyosobowy skład. Tworzone przez nas romantyczne melodie jak i ciężkie, mocno przesterowane riffy mają bardzo mocnego brzmieniowo towarzysza. Musisz przyjść i przekonać się samemu!

https://www.youtube.com/watch?v=edFijzGjTaI

Rosochate to gitarowe klimaty odmienione przez wszystkie przypadki. Z jednej strony serwują surowe, brudne riffy, a z drugiej dream popowe pętle. Fuzzy i pogłosy. Wzmacniacz rozkręcony na 7, dymiara na 11. Lubią lata 90, Californication oraz skórzane tekstury.

https://www.youtube.com/watch?v=qhV2DipGxDk

See ya!

 

Adres
Las - Prosta 38, Olsztyn

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 30.05.2020