Sobota X This Is My House X Halloween Edition X Dj Bartes

Taneczne
Termin: 2017-10-28 21:00

Miejsce: Klub Mieta

Gdy zapadnie zmrok, noc spowije miasto, zadrżą mury a na ulicę wypełzną poczwary szukaj schronienia w naszej piwnicy! Bo właśnie tej nocy do Olsztyna zawita THIS IS MY HOUSE i twórca marki Bartes!

Jeden z najlepszych polskich cykli imprez, najczęściej słuchanych polskich podcastów, dj którego znają wszyscy choć trochę interesujący się sceną klubową w Polsce przybywa!
Oczywiście jak zawsze ze swoją kamerą uwieczni momenty, które i tak na długo zapadną w Waszej pamięci! 

Po raz pierwszy, na pewno nie ostatni - DJ Bartes!
Obok niego, nasz rezydent Raw Mental.

Na barze cały ogrom niesamowitości. Dżdżownice, żuki, węże i inne pyszne robale! Przybywajcie zjawy i poczwary! THIS IS MY HOUSE jest w naszym mieście :)
#poczujmiete

Start:21:00
Tax:
X Do 24 10 PLN
X po 24 15 PLN
Newsletterz sms SPECIAL PROMO
Wszyscy przebrani do 23:00 wjazd FREE
Selekcja +21
========================================
INFO
Bartes 
Jeden z nielicznych Polaków, który kilkakrotnie swoje sety prezentował w wielu klubach na Ibizie - grał między innymi w klubie SPACE, Pacha , Bora Bora, Km5 oraz Bubbles.
Współautor remixu " Are you watching me" dla Syke N Sugarstarr, (remix ten został oficjalnie wydany we wrzesniu tego roku).
Pierwszy oficjalny dj i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce, Najlepszy Polski rezydent roku 2012 według Sunset Music Awards. 

Przez 5 lat Prezenter Radia Planeta Poznań.
Autor cotygodniowej audycji This is my house w której prezentuje starannie wyselekcjonowane muzyczne nowości na falach radia RMF Maxxx.
Co miesiąc jego sety prezentowane są również w najważniejszym radiu na Ibizie - Ibiza Global Radio w audycji La Noche De Eivissa. 

Przez dwa lata dwukrotny członek komisji Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009. 

Swoje wyjątkowe umiejętności często prezentuje na największych evantach klubowych w Polsce - między innymi: trzykrotnie pojawił się na after party Festiwalu Sunrise w Kołobrzegu oraz na głównej scenie imprezy Godskitchen, Global Ggathering oraz Planeta Born To Party. 

W roku 2014 po raz pierwszy Bartes wystąpił na głownej scenie fetivalu SUNRISE! W roku 2016 ponownie na głównej scenie gdzie czekałna niego jużpełen amfiteatr roztańczonych klubowiczów.

Każdy jego set jest pełen pozytywnych emocji co powoduje, że na długo zostaje w pamięci...

źródło: https://www.facebook.com/events/329665770777768/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22279%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

 

Telefon
513 878 881
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Świętej Barbary 9, 10-022 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2017-10-28 21:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.