Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Sobota, 1 grudzień
2
Data : Niedziela, 2 grudzień
3
Data : Poniedziałek, 3 grudzień
4
Data : Wtorek, 4 grudzień
5
Data : Środa, 5 grudzień
6
Data : Czwartek, 6 grudzień
7
Data : Piątek, 7 grudzień
8
Data : Sobota, 8 grudzień
9
Data : Niedziela, 9 grudzień
10
Data : Poniedziałek, 10 grudzień
11
Data : Wtorek, 11 grudzień
12
Data : Środa, 12 grudzień
13
Data : Czwartek, 13 grudzień
14
Data : Piątek, 14 grudzień
15
Data : Sobota, 15 grudzień
16
Data : Niedziela, 16 grudzień
18
Data : Wtorek, 18 grudzień
19
Data : Środa, 19 grudzień
25
26
27
29
Data : Sobota, 29 grudzień
31
Data : Poniedziałek, 31 grudzień

Barwy Osobowości - Poznaj Siebie, Poznaj Innych, Żyj Radośniej

Warsztaty
Termin: sobota, 21 październik 14:00

Miejsce: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Czym się zajmiemy: 
- Poznasz swój profil osobowości i dowiesz się, jak świadomie czerpać z niego swoją kobiecą moc. 
- Dowiesz się, dlaczego czasem zachowujesz się tak a nie inaczej; dlaczego pewne sprawy są dla Ciebie łatwiejsze, inne trudniejsze, mimo wkładanego wysiłku. 
- Dowiesz się, jak wydobyć korzyści ze swoich dobrych stron i przyjąć swój tzw. Cień. 
- Co ważne - poznasz, kim są inni w Twoim otoczeniu i dlaczego zachowują się często w niezrozumiały dla Ciebie sposób. Teraz ich zrozumiesz :). 
- Otrzymasz praktyczne i sprawdzone wskazówki, jak efektywnie komunikować się z różnymi typami ludzi, co ułatwi Ci relacje. 
- Dowiesz się, dlaczego nie ma sensu zmieniać innych, tylko czerpać z ich mocnych stron. 
- Dowiesz się, jak sobie radzić ze swoimi "słabymi stronami". 
- Poznasz sposoby dobrego i uczciwego wpływu na innych. 

Podczas warsztatu będziesz miała okazję zrobić krótki kwestionariusz identyfikujący podstawowy cechy Twojego temperamentu. Na tej podstawie poznasz kluczowe charakterystyki poszczególnych typów osobowości. W praktycznych ćwiczeniach zespołowych przyjrzysz się charakterystykom tych typów oraz nauczysz się je rozpoznawać. Będziesz zgłębiać swoje mocne strony i przyjmować to, co bywa trudne. Znajdziesz odpowiedzi, jak sama świadomie możesz radzić sobie ze swoim cieniem i jak świadomie wykorzystać to, co w Tobie najlepsze.

Joanna Grabska Inspirator Zmiany 
Mam absolutną pewność, że właściwą drogą dla firmy i ludzi jest droga serca i ducha, wsparta umysłem, analizą, procedurami i procesami a nie odwrotnie. Tym się kieruję podczas swojej pracy. 
Od 19 lat towarzyszę firmom i ich pracownikom w podejmowaniu odważnych i głębokich zmian w organizacjach i życiu osobistym. Inspiruję do podejmowania decyzji płynących prosto z serca, wychodzenia poza „strefę komfortu”, którą nazywam strefą lęku, wygody, złudnego bezpieczeństwa. Stawiam na konkrety, konfrontowanie się, decyzje. Uważam, że każda osoba i każda organizacja kieruje się pewnymi ukrytymi zasadami i dynamiką działania, które nieświadomie wpływają na realne rezultaty osobiste i zawodowe. 

Jak pracuję:
Łączę ze sobą metody typowo biznesowe, takie jak klasyczny coaching, trening, szkolenia z metodami duchowymi - pracą z tzw. Przestrzenią serca, ustawieniami aspektowymi, ustawieniami systemowymi (w oparciu o koncepcję pól morficznych Sheldraka). Posiadam dar tzw. szerszej intuicji, jasnowidzenia, który wykorzystuję na życzenie klientów (ludzie obawiają się słowa jasnowidzenie, ale to sprawa, którą łatwo, racjonalnie wytłumaczyć - żadne czary mary). Dar ten pozwala mi szybciej dostrzec wewnętrzne blokady, nieznane talenty, siły i moce u ludzi, z którymi pracuję. Dzięki temu łatwiej jest mi pomóc dotrzeć do ukrytych motywów i intencji, tych, którzy o to poproszą i zainspirować ich do podjęcia decyzji, zgodnych z własną, głęboką prawdą - prawdą serca, o której zapominają. 
Jestem autorką bloga – serii artykułów "Trzymaj się siebie" a także autorką felietonów dla Business Manhattan i Dolce Vita. 
Prywatnie - mama dwójki dorosłych dzieci, z absolutną pasją do Polinezji i radości oraz autentyczności ludzi tam żyjących. 
Tańczę hawajski taniec hula, bo to taniec duszy i ciała, siły, lekkości, radości i potęgi.
Więcej o mnie: www.joannagrabska.pl

 

źródło: http://babafest.pl/warsztaty/150/barwy-osobowosci-poznaj-siebie-poznaj-innych-zyj-radosniej-

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Adres
Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 10.12.2018