Hortiterapia Dla Każdego Oraz Wspomaganie Rehabilitacji W Ogrodzie

Warsztaty
Termin: 2017-10-21 10:00

Miejsce: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Otaczająca przyroda potrafi nas wyciszyć, odprężyć oraz zrelaksować. Doznania sensoryczne możemy czerpać wszystkimi zmysłami, z różnych roślin ogrodniczych rosnących wokół nas. Rehabilitacja w ogrodzie wpływa na spowolnienie procesów starzenia się organów wewnętrznych w naszym organizmie. Na czym dokładnie to polega i czy wszystkie rośliny mają zdrowotny wpływ? Przyjdź i posłuchaj o szczególnej odmianie terapii, na którą stać każdego. Zainspiruj się dobrodziejstwami przyrody i wykorzystaj jej wpływ, by polepszyć swoje sampoczucie.

 

Źródło: http://babafest.pl/warsztaty/153/hortiterapia-dla-kazdego-oraz-wspomaganie-rehabilitacji-w-ogrodzie

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Adres
Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2017-10-21 10:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.