Janek Samołyk - Koncert

Koncerty
Termin: 2017-10-05 19:30

Miejsce: Klub Carpenter Inn

Janek Samołyk na żywo w Olsztynie z nową płytą! 

Janek Samołyk to wrocławski wokalista oraz autor piosenek. Jego utwory to unikalne połączenie wpadających w ucho melodii, alternatywnych gitar, jak i brzmień kojarzonych z krainą łagodności (np. skrzypce). 05.10.2017 wystąpi w Olsztynie, promując najnowszy album "Czas najlepszy w życiu".

Muzyczna droga wokalisty rozpoczęła się od zwycięstwa w konkursie debiutów na OFF Festivalu 2009. W międzyczasie Janek Samołyk został finalistą Jarocina 2010 (5 lat później powrócił na festiwal, otwierając go), wydał trzy płyty długogrające, zagrał trasę koncertową w Chinach, a single "Codziennie", "Problem z wiernością", "Piosenka o pointach", "Złe czasy" i "Na prezent" gościły na Liście Przebojów Trójki.

Skład zespołu:
Janek Samołyk - gitara, wokal
Kasia Dubaniowska - klawisze, skrzypce, bas
Paweł Jaworski - bas, gitara, klawisze
Kuba Regulski - perkusja

05.10.2017 19.30
Klub Carpenter Inn
bilety: 20 zł
link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/120723625322375/

 

Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.