Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
5
6
8
10
11
12
13
Data : Czwartek, 13 czerwca
16
17
18
19
20
21
Data : Piątek, 21 czerwca
23
Data : Niedziela, 23 czerwca
24
25
26
27

Głos Kobiety - Usłysz Siebie

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 19 maja 11:00

Miejsce: Fundamenty Zdrowia

Kobieto ❤️
Gdy przyszłaś na świat, dostałaś wielki dar.
Ten, dzięki któremu możesz być bliżej siebie.
Ten, za którym możesz podążać.
Ten, który pozwala Ci wyrazić siebie w świecie.
*** TWÓJ GŁOS ***
Wciąż jesteśmy uczone, że ma być jakiś.
Mamy być cicho. Mamy być grzeczne i subtelne lub przeciwnie - silne, wygadane, pewne siebie. Nie możemy się rozklejać, musimy panować nad emocjami. Jeśli śpiewamy, to tylko wtedy, gdy potrafimy to robić ładnie i czysto.
Głos wolnej i świadomej siebie kobiety był przez tysiące lat patriarchatu uciszany, tłumiony, niesłyszany. Wiele z nas utraciło z nim kontakt. Już czas, by wybrzmiał na nowo, w pełni swojej mocy. Świat potrzebuje jakości, które my, kobiety, do niego wnosimy.
Zapraszam Cię na spotkanie z mocą Twojego głosu. Do bezpiecznej przestrzeni, w której usłyszysz siebie taką, jaka jesteś. Bez dążenia do konkretnego efektu, bez oceny. Z ciekawością. W łagodności dla siebie. W odwadze do bycia sobą.
Wsłuchaj się w siebie i wyraź to, co chce na nowo wybrzmieć i zostać usłyszane.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.06.2024