Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
6
7
8
9
10
22
23
24
25
29
30

Reggae Jare Gody - Reggae/dub Sesja - Las Olsztyn

Taneczne
Termin: sobota, 18 marca 21:00

Miejsce: Las - Prosta 38, Olsztyn

Reggae Jare Gody - reggae/dub sesja - LAS Olsztyn
* Lonely Tree Sound
* Moonje & WiktorBSK
* Uzurpata Selekta
czas: 18.03.2023 (sobota) - 21:00
przestrzeń: LAS w Centrum Miasta - Stare Miasto Olsztyn
wsparcie: 10pln
---------------------------------------------------------
Nadchodzi kolejny magiczny moment przejścia w cyklu Natury, kiedy to pożegnamy towarzyszącą nam od jakiegoś czasu zimę i przygotujemy się na nadejście wiosny! Wiosenna Równonoc jest zapowiedzią odradzającego się życia, od-nowy, wyrażanych za pomocą tańca w uwielbieniu Matki Ziemi. Dlatego pragniemy zaprosić Was na taneczną celebrację do przestrzeni w Centrum Miasta, czyli Pubu LAS, gdzie godnie w rytualny sposób podziękujemy zimie i przywitamy nadchodzącą wiosnę! Na chwałę Mamy Ziemi porwijcie ze sobą bliskich, rodzinę, skumulujcie energię, byśmy razem przeżyli ten magiczny wieczór. Na scenie lokalna ekipa z różnych muzycznych reggae biegunów i pokoleń!
---------------------------------------------------------
LONELY TREE SOUND
Olsztyński soundsystem, kreujący własny styl z pogranicza reggae/digital dub. Za osobliwą energię i przekaz odpowiadają nawijacz Gorzki aka Binx i producenci Paidah oraz Sender. Posiadają na swoim koncie wydawnictwa "Natura Rerum", "Digital Szaman" oraz "Ludzie We Mgle". Klasyczny live act, freestyle, pokrzyki i toasty, nyahbinghi bęben i pulsujący bas, Lonely Tree Sound inna area...
https://www.facebook.com/lonelytreesoundsystem/
MOONJE & WIKTOR BSK
Młodzi pasjonaci muzyki elektronicznej, nie stroniący od różnych stylów reggae. Sięgający do rasowych stepperów, jak i klasycznych wibracji roots reggae. Właściwie wychowani muzycznie i duchowo na Ostróda Reggae Festivalu, gdzie nieraz dbali o całonocne rytualne tańce na własnej scenie towarzyszącej festiwalowi! Energia i zapał, jaki prezentują pozwalają mieć nadzieję, że młode reggae pokolenie ma się dobrze! Produkują własną muzykę, którą będzie można usłyszeć podczas wydarzenia...
https://soundcloud.com/mooonje/freetibet-dub...
UZURPATA SELEKTA
Wywodzący się z Pieczewskiego Lasu uzurpuje sobie prawo do bycia selektorem. Kocha dub, early reggae, rocksteady, ska, a zwłaszcza steppa i acid dub oraz Matkę Ziemię. Stara się przenosić na wyższe poziomy medytacji poprzez cięższe brzmienia w steppersowym wydaniu, wyprowadzając z babilonu wprost do Zionu. Dubwise no compromise!!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100082870465604
---------------------------------------------------------
See ya, blessed JAH
Wsparcie:
- Stowarzyszenie Multiform
- Reggae Front / Radio UWM FM
- Plemię Wielu Kolorów
- 38Dreads

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 13.04.2024