Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
6
7
8
9
10
22
23
24
25
29
30

Tas Presents: Ane

Koncerty
Termin: sobota, 18 marca 22:00

Miejsce: Browar Warmia

Urodziny Łysego z Tasów czyli TAS Presents: ANE!
ANE czyli Ania Chojnacka - Dj’ka/producentka muzyki elektronicznej, mieszka w Polsce północnej gdzie w otoczeniu Borów Tucholskich tworzy muzykę elektroniczną o szerokim spectrum wykorzystania (performance, wideo-art, przedstawienia taneczne, mapping 3D).
W swoich produkcjach wykorzystuje nagrania
dźwięków otoczenia, które łączy z brzmieniem syntezatorów oraz instrumentami etnicznymi i folkowymi z różnych zakątków świata.
Jej sety to zawsze pewna opowieść zbudowana ze starannie wyselekcjonowanych utworów, którą koniecznie trzeba wysłuchać od początku do końca. Wychowała się na dźwiękach mrocznego techno ze stajni Tresora oraz muzyce house lat 90-tych, co zaowocowało łączeniem w swoich setach techno, detroit-house, afro-house, deep-house w tempie 115-126bpm.
Tej nocy usłyszycie także naszego przyjaciela, człowieka instytucję, tak zwaną Starą Gwardię naszego miasta - WROO.
Całość dopełni niezawodny Galactic Lutra oraz oczywiście TAS.
ANE (threeRecords / XLNT)
Wroo
Galatic Lutra
TAS (B-Day Set)
Start 22
Wjazd 30zł

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 13.04.2024