Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
5
6
8
10
11
12
13
Data : Czwartek, 13 czerwca
16
17
18
19
20
21
Data : Piątek, 21 czerwca
23
Data : Niedziela, 23 czerwca
24
25
26
27

Czerwiec Z Power Balleriną

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 9 czerwca 12:30

Miejsce: Szkoła Tańca i Pole Dance Justyna Karska - Staromiejska 12 Olsztyn

KLAUDIA „POWER BALLERINA” NOWAK - Mistrzyni Polski IPSF w kat. Artistic Pole, zwyciężczyni Esensai Championship, srebrna medalistka Elite Czech Exotic Open, zawodowy sędzia. Założycielka Pro Calisthenics Academy prowadzi szkolenia dla młodych instruktorów pole dance i kalisteniki, master trenerka i szkoleniowiec. Zagości w naszym studio po raz drugi! Jeśli przegapiłaś pierwsze warsztaty to nie możesz przepuścić takiej okazji jak ta ?
Harmonogram:
12:30-13:55 TRICKS & COMBOS
To klasyczne warsztaty pole dance ale przełamane ciekawymi przejściami, nieoczywistymi łączeniami figur i kombinacjami. Na tym bloku odkryjesz zupełnie nowe możliwości! To doskonały blok na udoskonalenie własnej techniki z ogromną dawką rurkowej wiedzy. Poziom open, dopasowany do poziomu uczestniczek ?
14:05-15:30 ACRO POLE DANCE
To nauka elementów akrobatycznych z wykorzystaniem rurki. Przełamujemy nasze bariery w głowie, wzmacniamy sylwetkę i zwiększamy elastyczność mięśni. Warsztaty są połączeniem pole dance’u, gimnastyki i akrobatyki. Poziom open, dopasowany do poziomu uczestniczek ?
15:35-17:05 EXOTIC FLOW
Czyli to, co nasze tancerki lubią najbardziej- zmysłowa choreografia Exotic przeplatana trikami, płynnymi przejściami i efektownymi figurami. Skupiamy się na poprawie świadomości ciała oraz wydobycia z siebie jak najwięcej kobiecości ? Poziom open!

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.06.2024