Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
6
7
8
9
20
21
22
23
25
26
27
29
31

Ustawienia Systemowe

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 28 kwietnia 10:00

Miejsce: Anahaj Centrum Samoświadomości ul. Struga 2, 10-270 Olsztyn

Czy czujesz, że nadszedł czas na głębszą podróż do swojego wnętrza?
Warsztat "W kręgu tajemnic" to niepowtarzalna okazja, aby odkryć ukryte więzi i schematy, które wpływają na Twoje życie. Przygotuj się na transformacyjne doświadczenie, które pozwoli Ci zrozumieć i przekształcić swoje życiowe wyzwania.
? Odkryj moc duchowych ustawień systemowych
? Doświadcz głębokiego zrozumienia siebie i swoich relacji
? Uwolnij się od ograniczeń i rozpocznij życie z nową perspektywą
?Doświadcz, że tajemnice są drogą do...
Tajemnice są drogą do głębszego zrozumienia siebie, do odkrycia ukrytych aspektów własnej osobowości i nieświadomych wzorców, które kształtują życie. Tajemnice mogą otworzyć drzwi do wewnętrznej mądrości, prowadząc do lepszego poznania swoich prawdziwych pragnień, potrzeb i celów. Są również ścieżką do uzdrowienia relacji z innymi i ze sobą samym. Wgląd w tajemnice, przyjęcie tego co niosą, to możliwość uwolnienia się od przeszłych traum, ograniczających przekonań i rodowych ciężarów.
Przyjmując tajemnice jako drogę, dajemy sobie przestrzeń na transformację i rozkwit na wszystkich poziomach istnienia.
Warsztat jest otwarty dla każdego, kto pragnie głębszego wglądu w swoje życie, niezależnie od doświadczenia z ustawieniami systemowymi.
Możesz uczestniczyć zarówno, pracując nad własnym tematem, jak i będąc reprezentantem.
Inwestycja:
✔ ustawienie własnego tematu (praca własna) -340 zł (zgłoszenia i wpłacenie zadatku do 15.04), - 390 zł (od 16.04.)
✔ reprezentant (więcej informacji o byciu reprezentantem: https://tiny.pl/cnlzf), obserwator - 110 zł (zgłoszenia i wpłacenie zadatku do 15.04), - 130 zł (od 16.04.)
? Termin warsztatów: 28 kwietnia 2024 (niedziela)
? Godziny warsztatu: 10:00 - 17:00
? Miejsce: Anahaj, ul Struga 2, Zatorze, Olsztyn.
? Zapisy: https://tiny.pl/cbgxc
☎ 504350822
?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Messenger
Osoba prowadząca warsztaty: Dorota Barbo, certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, ukończyłam szkołę ustawień systemowych: @Ustawienia Systemowe Małgorzata Rajchert-Lewandowska, jestem w trakcie certyfikacji w Szkole Cichych Ustawień Gergarda Walpera i Renaty Perez, konsultanka Kronik Akszy po kursie u Gabrielle Orr, w trakcie studiów psychologicznych. Prowadzę warsztaty ustawień systemowych, sesje indywidualne oraz kręgi.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 18.05.2024