Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
4
6
10
Data : Niedziela, 10 września
11
12
13
14
Data : Czwartek, 14 września
25
26

Optymistyczne Warsztaty Z Jogą Śmiechu Gość Specjalny Ewa Cichocka, Piosenkarka Zespołu Czerwony Tulipan

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 14 stycznia 10:00

Miejsce: Kino Studyjne Awangarda 2

 

Optymistyczne warsztaty z jogą śmiechu

Gość Specjalny Ewa Cichocka, Piosenkarka Zespołu Czerwony Tulipan

 

Domykając stary rok i wychodząc na rogatki nowemu, pragniemy Was zaprosić na drugie studyjne spotkanie. Tym razem na tapet weźmiemy OPTYMIZM, który jest jednym z filarów budowania odporności psychicznej.

Podczas pierwszego spotkania, podkreślałyśmy, że chcemy się Wami zaopiekować, chcemy stworzyć kobiecy krąg, chcemy stworzyć rozwojową przestrzeń… i to są nasze główne wartości, które przyświecają nam podczas tworzenia naszych sobotnic.

Czym jest optymizm? Czy warto być optymistką? Czy można nauczyć się optymizmu? Czy optymizm ma wady? Jakie są zalety bycia optymistką? Co z tą szklanką? Czy ona jest do połowy pełna czy pusta? To tylko niektóre z licznych pytań, które sobie postawimy na styczniowych warsztatach.

Będzie kobieco, życzliwie, optymistycznie i wesoło. Jeśli potrzebujesz zadbać o swój dobrostan i naładować swoje baterie, by skuteczniej radzić sobie ze stresem i zwiększać swój nastrój i dobrostan, to zdecydowanie to spotkanie jest dla Ciebie.

Zaczynamy o godz. 10 potężnym wyrzutem do Wszechświata naszych endorfin.

Na Waszą prośbę zaprosiłyśmy na spotkanie Ewę Cichocką (tak, to ten kolorowy ptak, śpiewający w zespole Czerwony Tulipan). Ewa jest nie tylko artystką estradową, ale też joginką śmiechu. Będziemy się więc śmiać, chichotać, pękać ze śmiechu i trzymać się za brzuchy. Potem film. I kontynuacja śmiechu. Bo (tu znowu na Waszą prośbę) będzie komedia. A na samym końcu- warsztaty. Oczywiście optymistyczne. Czyż to nie jest pomysł na doskonałą styczniową sobotę?

KIEDY? Sobota 14.01.2023 od godziny 10 – 14. (film bez reklam)

GDZIE? Kino Awangarda plac Jana Pawła II 2/3, Olsztyn

 

Kontakt: Aga 694 458 467, Karola 692 604 711

zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1622473874852017/?ref=newsfeed

 

 

Telefon
(89) 523 75 38 lub 607-623-652
źródło wydarzenia
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 27.09.2023