Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
6
7
8
9
10
22
23
24
25
29
30

" Noche De Tango" Koncert Magdalena Lechowska/mikołaj Kostka/wiesław Ochwat

Koncerty
Termin: sobota, 7 stycznia 19:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

Zapraszamy na pierwszy w nowym 2023 roku koncert. Koncert wyjątkowy, bo tym razem będzie się odbywać na dole i na górze.
Tanga wykonają:Magdalena Lechowska wokal, Mikołaj Kostka Skrzypce i Wiesław Ochwat akordeon.
Małgorzata Lechowska jest pomysłodawczynią całego projektu - urodzona w Krakowie i wychowana w Ameryce Południowej, polska wokalistka o latynoskiej duszy, w swojej twórczości zawsze próbuje łączyć dwa światy: południowoamerykański i polski... stąd pomysł na NOCHE DE TANGO. NOCHE DE TANGO to piękne aranżacje przedwojennych polskich tang oraz mistrzowskie wykonanie tradycyjnych tang argentyńskich. Laureatka m in. Konkursu na interpretację piosenek Marka Grechuty (2011) oraz Złotego Liścia Retro im. Mieczysława Fogga (2018). Jedyna polska wokalistka śpiewająca jak rodowita Argentynka i nadająca południowoamerykański powiew polskim tangom.
Wraz z wybitnymi muzykami Mikołajem Kostką (skrzypce) i Wiesławem Ochwatem (akordeon) tworzą wyjątkowy klimat na scenie. W ich repertuarze można znaleźć najpiękniejsze polskie tanga oraz tradycyjne tanga argentyńskie.
Magdalena Lechowska, to jedyna polska wokalistka zaproszona na najstarszy Festiwal Tanga w Europie - Granada Tango Festival (marzec 2022)
REPERTUAR
Miłość Ci wszystko wybaczy - występ na żywo TVP
Por una cabeza (tango argentyńskie)
Chryzantemy złociste
Volver (tango argentyńskie)
Upić się warto
Es el ultimo domingo (To ostatnia niedziela)
La cumparsita (live Radio Lublin)
Krakowski Festiwal Akordeonowy.
Zapraszamy 7 stycznia o godz.19.00
Bilety dostępne w galerii.

 

Telefon
509 611 181
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 13.04.2024