Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
6
7
8
9
10
22
23
24
25
29
30

Roy Einar Dreng, Gerrard & Olsen /norwegia/

Koncerty
Termin: niedziela, 26 marca 18:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

Roy Einar Dreng – norweski wokalista, kompozytor i autor tekstów. Przez wiele lat występował z zespołem BobBand. Autor i wykonawca projektu My Dylan Your Dylan na zlecenie Festiwalu Literatury w Stavern (Stavern Litteraturfestival). Wielokrotnie brał udział w Dylan Festival w
Beitostølen oraz na koncertach poświęconych 70. i 75. urodzinom noblisty na scenach w Rockefeller i Parkteatret w Oslo. W Europie, głównie w Danii, Włoszech i Polsce zagrał około 80 koncertów. Wraz z zespołem R.E.DRENG & FRIENDS, nagrał dwa albumy, Middle of the Night (2016) i Awareness (2021). Jesienią ukaże się nowy album Mellom Himmel og Jord inspirowany tradycyjną muzyką norweską z tekstami w języku ojczystym porywającymi słuchaczy w świat baśni i legend nordyckich.
Ronnie Gerrard – szkocki muzyk z długą karierą w brytyjskiej muzyce ludowej, na co dzień mieszkający w Norwegii. Brał udział w kilku wydawnictwach płytowych, grał w wielu zespołach i
na wielu trasach koncertowych w całej Europie. Ostatnie lata grał z zespołem The Corner Boys i Roy Einar Dreng & Friends. Głównymi instrumentami są skrzypce, mandolina i cytra, wokal, ale także gra na gitarze i fletach.

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 13.04.2024