Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
22
23
24
27
28

Gramy Dla Bożeny - Koncert/zbiórka/licytacja

Koncerty
Termin: niedziela, 11 września 18:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

11 września o godz. 18.00 w olsztyńskiej Galerii Sowa odbędzie się koncert charytatywny wraz ze zbiórką i licytacją obrazów na rzecz chorej na nowotwór Bożeny Oskierko. Zbieramy na jej leczenie, którego koszty niestety znacznie przewyższają jej możliwości finansowe.
Wielu wspaniałych artystów z Olsztyna zgodziło się już wystąpić na scenie Galerii Sowa, inni postanowili przeznaczyć swoje prace na naszą licytację pokazując, że są nie tylko uzdolnionymi twórcami, których prace można podziwiać podczas wystaw i wernisaży, ale to także niezwykli ludzie o wielkich sercach, za co ogromnie dziękujemy ???
Ich prace i sylwetki będziemy przedstawiać po kolei rozpoczynając tym samym naszą licytację w sieci internetowej.
 
 
 
Na początek coś o nas... Naszym głównym celem jest wspieranie talentów, zwłaszcza tych mających mniejsze szanse na rozwój. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i zaangażowaniem, którym nie jest obojętny los grup społecznych zagrożonych wykluczeniem i brakiem możliwości rozwoju osobistego.
W składzie zarządu naszej fundacji znajdują się dwie nietuzinkowe, wszechstronne kobiety:
AGNIESZKA SYMOŁON - filolog polski, pedagog śpiewu, wokalistka, autorka tekstów
EWA LETKI-GŁUSZAK - plastyczka, arterapeutka, animatorka kultury, malarka
☂️☂️☂️
Nie jest nam również obojętny los osób potrzebujących wsparcia w trudnej sytuacji życiowej. Właśnie w takiej sytuacji znalazła się nasza koleżanka Bożena Oskierko, która w marcu tego roku dowiedziała się o swojej chorobie nowotworowej o złośliwym charakterze i z przerzutami. Bożena obecnie nie może pracowąć, czeka ją operacja oraz drogie leczenie. Zawsze była osobą zaradną i samodzielną. Niestety choroba nie wybiera. Nasza fundacja zbiera fundusze na wsparcie jej leczenia.
☂️☂️☂️
Weź udział w naszym koncercie połączonym ze zbiórką oraz licytacją obrazów 11 WRZEŚNIA, o godz. 18.00 w olsztyńskiej Galerii Sowa.
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY. TO MOŻE SPOTKAĆ KAŻDEGO Z NAS...

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.05.2023