Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Pełny Ale Wciąż Pusty - Warsztaty Medytacji

Warsztaty, Kursy
Termin: wtorek, 23 listopada 18:00

Miejsce: Edugika ulica 1 Maja 13, Olsztyn

Często tak bardzo pragniemy znaleźć szczęście za pośrednictwem zmysłów, że próbujemy na raz zadowolić kilka z nich. Równocześnie oglądamy telewizję, słuchamy radia, jemy czipsy, pijemy piwo i palimy papierosy obejmując swoją sympatię. Dobrze też mieć obok siebie telefon, na który będzie można rzucić okiem, gdy na ekranie pojawią się reklamy. W ten sposób próbujemy zaspokoić każdy ze zmysłów, a jednak nie czujemy się usatysfakcjonowani: ciągle chcemy czegoś więcej.
Możemy się najeść aż do bólu brzucha- a jednak mimo to będziemy chcieć więcej! Czemu nadal czujemy pustkę choć potrzeby ciała zostały zaspokojone ?

Zapraszamy na warsztaty medytacji 23.11 do Edugiki ul. 1 maja 13 na godz. 18:00

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021