Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Medytacja W Kręgu Ciszy 25.11.2021

Warsztaty, Kursy
Termin: czwartek, 25 listopada 20:20

Miejsce: Harmonium Studio

Zapraszamy serdecznie na kolejną bezpłatną MEDYTACJĘ w KRĘGU CISZY w Harmonium Studio.
Wspólna medytacja w kręgu to otwarta formuła, w której możliwe jest spotkanie pasjonatów różnych praktyk medytacyjnych i uważnościowych oraz osób, które dopiero początkują lub nie posiadają żadnego doświadczenia w tym obszarze.
Medytacja odbywa się w ciszy i jest przez nią prowadzona. Siedząc w kręgu, każda osoba praktykuje według własnego doświadczenia, a wspólna energia grupowa, która tworzy się podczas takiego spotkania, wspiera każdy indywidualny proces. Przed rozpoczęciem medytacji, osoby początkujące mogą uzyskać proste wskazówki, w jaki sposób mogą praktykować podczas tego spotkania.
Termin: 25 listopada 2021 (czwartek), godz. 20.20
Czas trwania: 40 minut.
Ważne: Prosimy przybyć 10 minut przed rozpoczęciem medytacji, a w przypadku spóźnienia nie wchodzić w trakcie jej trwania.
Wstęp wolny. Medytacja jest bezpłatna. Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów.
Podczas medytacji obowiązuje zachowanie bezpiecznego odstępu między uczestnikami.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021