Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Rytuał Narodzin Bębna - Otulina - 30.11.2021

Warsztaty, Kursy
Termin: wtorek, 30 listopada 10:00

Miejsce: Otulina Art

Rytuał narodzin bębna
Prowadzi Robert Prokeš z Czech.
Jeżeli czujesz, że jest czas na narodziny własnego bębna, dołącz do rytuału. Skóry są oczyszczone i przygotowane.
Według własnego odczucia i wewnętrznego prowadzenia przygotujcie się na wszystkich poziomach w całości na ten krok, dobrze jest podarować świadomą uwagę sobie i intencji w sercu. Rytuał jest długi i wymagający. Warto dobrze odpocząć i zorganizować sobie na to przestrzeń w życiu.
Organizacja.
Proszę na warsztat zabrać duży ręcznik (szerokość średnica waszego bębna +20cm). Koniecznie zabierz coś do siedzenia na podłodze dla siebie. Możesz zabrać coś na wspólny stół.
Zaczynamy od 10:00. Proszę być na miejscu trochę wcześniej i zorganizować sobie przestrzeń na cały dzień do późnej nocy (spotkanie zazwyczaj trwa około 14-16 godzin - koniec około północy).

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021