Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Jak Nagrywać Opowieści Świadków Historii

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 20 listopada 10:00

Miejsce: Archiwum Państwowe w Olsztynie

Może od dawna nosicie się z myślą, żeby nagrać swoją babcię czy dziadka? Opowiadają, a wy słuchacie i myślicie, że za chwilę możecie to stracić na zawsze? Bo w końcu przecież odejdą, a razem z nimi świat, który przed nami zamknie się na zawsze. A przecież jest dyktafon w telefonie. Jest kamera w komórce. Co Was powstrzymuje? Może się boicie? Może nie wiecie od czego zacząć? Może brak Wam czasu?
Śpieszymy z pomocą! Już niebawem, bo 20 listopada 2021 (10.00-14.00) będziecie się mogli spotkać z nami osobiście w Olsztynie na warsztatach dotyczących nagrywania relacji ze świadkami historii. Podczas spotkania, w przystępny sposób, krok po kroku opowiemy Wam jak nagrać opowieść o życiu waszych bliskich. W taki sposób, abyście po powrocie do domu, pewni siebie, sięgnęli za telefon i zadzwonili do tych, których opowieść chcecie zarejestrować.
Zapraszamy wszystkich – niedoświadczonych i poczatkujących oraz tych, którzy próbowali nagrywać już wcześniej.
Śledźcie nasz profil na Fb – tu lada dzień znajdziecie szczegółowe informacje o warsztatach.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021