Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Księżycowe Kręgi Intencyjne Z Ceremonią Kakao

Warsztaty, Kursy
Termin: środa, 17 listopada 18:15

Miejsce: Centrum Terapii Ruchem Szczęsne 34b

KSIĘŻYCOWE KRĘGI INTENCYJNE dla Kobiet i Mężczyzn
Z CEREMONIĄ KAKAO I RYTUAŁAMI LUNARNYMI
środa godz. 18.15-21.15 (2 x miesiąc)
"Księżyc stał się magnesem przyciągającym kobiece ruchy, kręgi, symbolem kobiecej mocy, cykliczności, natury. Warto jednak pamiętać, że gdy mówimy o fazach Księżyca, nie mówimy jedynie o tym co „kobiece”, fazy Księżyca to nie tylko Luna, ale też i jej świetlisty partner Słońce! Pełnia to nie po prostu czas kiedy Księżyc jest najpełniejszy – to czas kiedy światło Słońca najbardziej go rozświetla, ustawiając się po przeciwnej stronie Ziemi. Nów to nie tyle czas, kiedy Księżyc „znika”, on znika w świetle Słońca, kiedy się z nim łączy na niebie. Fazy Księżyca to taniec męskiego i kobiecego na niebie."
"Dla kobiet jakości Księżyca są być może bardziej kulturowo "oswojone" niż w przypadku mężczyzn, choć oczywiście wielu jest mężczyzn silnie połączonych ze swoją księżycową stroną oraz kobiet od niej odciętych. Tym bardziej warto pokazywać jak istotna jest ta strona rzeczywistości dla każdego człowieka i jak kluczowe jest objęcie swojej emocjonalności, cielesności, zmienności czy chociażby intuicji, by w tym życiu nie tylko świecić sukcesami, ale po prostu czuć się dobrze ?." - Maria Moonset.
zapraszamy Ciebie na Ceremonie w:
NÓW KSIĘŻYCA- Cykl od nowiu do pełni, to okres wzrastania. Nów jest czasem skupienia energii życiowej w ciele i inicjowania nowego, tworzeniem. To więc czas poprawek i zmian, a także oczyszczania i uzdrawiania, którego kulminacją będzie czas nowiu, kiedy to wraz z Księżycem umieramy, schodzimy do podziemia naszej istoty i odradzamy się na nowo. Będziemy Kreować Nowe !
PEŁNIĘ KSIĘŻYCA- Pełnia jest momentem, w którym zbieramy owoce i celebrujemy. Jednocześnie pełnia jest czasem rozszerzenia perspektywy i wzrostu świadomości. Słońce i Księżyc stoją po dwóch stronach Ziemi. Jeżeli uda nam się przekroczyć polaryzację, która tak często miota nas podczas pełni, odnajdziemy trzecią jakość. Ten potencjał alchemicznej transformacji świadomości jest źródłem magicznej mocy pełni, która od wieków była czasem wypowiadania życzeń i odprawiania rytuałów oczyszczania, uwalniania z tego, co nam nie służy. Będziemy kończyć ze starym, przeszłym!
Podczas spotkania będziesz mieć możliwość doświadczenia m.in.:
CEREMONII KAKAO - to potężna roślina, która spożywana podczas ceremonii, łączy nas z prastarą mądrością przodków, przechowywaną i kultywowaną od tysięcy lat.
Ta roślinna medycyna niesamowicie otwiera przestrzeń serca, łączy Nas z Matką Naturą i osadza nas na ziemskim planie, ale też otwiera naszą świadomość i pomaga świadomie łączyć się nam z naszym wnętrzem.
Kakao ceremonialne:
- uspokaja ośrodkowy układ nerwowy,
- pobudza krążenie i zwiększa natlenienie organizmu,
- daje odczucie radości, zadowolenia i dobrobytu,
- odblokowuje emocje,
- zwiększa libido i wspomaga regulację gospodarki hormonalnej,
- jest silnym przeciwutleniaczem, odżywia ciało i wspomaga regenerację.
MEDYTACJI INTENCYJNEJ Z KARTAMI DUSZY – medytacja w połączeniu z Kartami Soul Coaching Oracle Card Denise Linn
KĄPIELI W DŹWIĘKACH – sesja harmonizująca i przywracająca równowagę dla ciała, duszy i umysłu, subtelnie poczujemy wibracje od czubka głowy aż po koniuszki palców u stóp. Wszystkie te doznania będą odczuwane przy wykorzystaniu instrumentów muzycznych, takich jak:
• terapeutyczny LUNA DRUMS (księżycowy bęben) strojony w skali 432 Hz Częstotliwość 432 Hz (kosmiczna) jest pierwotna i naturalna, uzdrawiająca oraz harmonizująca. Wszystkie naturalne dźwięki występujące w przyrodzie tj. szum drzew, śpiew ptaków, szum płynącej wody, brzęczenie owadów, są dźwiękami o tej częstotliwości. Określana jest często jako częstotliwość pitagorejska, ponieważ Pitagoras opracował pierwsze jej zasady strojenia dźwięków 3:2 i wg tego stroju uzyskano dźwięk A=432 Hz.
• dzwonki ZAPHIR w pięciu brzmieniach, ich nazwy nawiązują do pór roku (wiosna, lato, jesień zima plus pora pośrednia) - wydobywają relaksujące dźwięki podczas delikatnego poruszania nimi
• kij deszczowy – jego dźwięk odpręża, koi, odstresowuje, instrument wprowadzony w ruch imituje dźwięk deszczu
Otulające dźwięki i wibracje wydobywane z instrumentów przenikają do ciała i sprawiają, że odzyskiwany jest spokój, wewnętrzna harmonia i równowaga, rezonują z naszymi ciałami oraz:
- uwalniają od napięć i stresu
- wyciszają, koją i uspokajają umysł
- przenoszą w inny świat
- odrywają od rzeczywistości
- pozwalają się zrelaksować
- subtelnie masują ciało
- odblokowują czakry i przywracają ich równowagę
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
- ubierz się w wygodne, żebyś czuł/a się komfortowo,
- zastanów się nad intencją, z którą chcesz uczestniczyć w ceremonii,
- ostatni posiłek zjedz kilka (2-3) godzin przed ceremonią
- pij dużo wody, zarówno przed, jak i po ceremonii,
- WAŻNE!! - jeśli jesteś w ciąży i/lub: masz problemy z sercem, ciśnieniem, krążeniem, bierzesz leki antydepresyjne i/lub zdarzają Ci się silne stany nerwicowe/lękowe/obniżonego nastroju - KONIECZNIE napisz o tym w zgłoszeniu.
Czas trwania spotkania to około 3 godzin, zaczynamy o 18:15.
Inwestycja w Ceremonię Księżycową (jedna - Nów lub Pełnia) to 127 zł.
Dwie Ceremonie w pakiecie (Nów i Pełnia) to 97 zł każda.
Rezerwacja miejsca wpłata na konto Pracownia Psychologii Zdrowia Grażyna Kulka 10 1160 2202 0000 0004 6173 7502
Będzie cudownie i transformująco.
WAŻNE: Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby się zapisać, wyślij wiadomość msn na Przestrzeń Kreacji Życia lub sms 600 609 868
Miejsce Ceremonii Centrum Terapii Ruchem, Szczęsne 34B
O nas:
Grace (Grażyna Kulka) – jestem psychologiem integralnym, certyfikowanym soul coachem, praktykiem psychobiologii, pracuję nad integracją życiową w połączeniu z czterema żywiołami metodą SC Denis Linn, jestem studentką 3, 5 letniej Szkoły Biodanzy Systemu RT „Tańca Życia”, prowadzę sesje Podróże Duszy, Medytacji z przewodnikami, sesji uwalniających emocje i przekonania wg D. Hawkinsa, dr Nelsona, praktykiem Soul Body Fusion (SBF), BARS, prowadzącą Ceremonie i Rytuały w trakcie Nocy Świętojańskiej, Kręgi Panieńskie, Zaślubiny Humanistyczne, Kręgi Intencyjne, Baby Blassing, ustawienia systemowe i organizacyjne, Vision Quest, sesje ze zwierzętami mocy, sesje z archetypami, kobieta doświadczająca życia w pełni, zabiorę Ciebie do Największego Mistrza w Twoim Życiu do Siebie Samego, pochodzę z rodu kobiet szepczących (praca z intencją) z Puszczy Białowieskiej.
Jaga (Agnieszka Jaworowska) – ciekawa świata podróżniczka - uwielbiam zwiedzać świat, dzikie, nie do końca odkryte miejsca, w których można zobaczyć kulturę danego kraju oraz prawdziwe życie codzienne. Pasjonatka żywiołów wody i powietrza - nurkuję oraz pilotuję ultralekki samolot; pasjonatka fotografii - uwielbiam robić zdjęcia przyrodzie, roślinom, zwierzętom, chwytać aparatem zdarzenia, ulotne chwile, oraz wszystko to co przykuje mój wzrok. Prowadzę sesje harmonizujące, terapie dźwiękiem, przy wykorzystaniu terapeutycznych instrumentów muzycznych (ich liczba stale się powiększa, w swoich zbiorach mam też te przywiezione z różnych zakątków świata). Uwielbiam przebywać wśród natury i czerpać z niej moc do działania. Pilates i joga dają mi ukojenie od codziennego zabiegania, wyciszają, odprężają i dają siłę.
Bea (Beata Dubczakowska) - Idąc przez życie, kieruję się takimi wartościami jak prawda, szacunek, równowaga, zrozumienie i miłość. Moje życie obfituje w doznania, podróże, piękne istoty oraz smaki z różnych części świata. Podczas ceremonii kakao zabiorę Was właśnie w tą przestrzeń - gdzie każdy z uczestników poczuje moc tego wyjątkowego napoju: energię prosto z Afryki, przyjemność i błogostan z Wenezueli czy peruwiańską otwartość na miłość. Na co dzień jestem mamą szczęśliwej 9-latki, córką i przyjaciółką, prowadzę dom, realizuję się zawodowo jako wychowawca, doświadczam życia... Z wykształcenia jestem pedagogiem, politologiem z zakresu profilaktyki społecznej i resocjalizacji, doradcą zawodowym, ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej, 28 dniowy program soulcoachingu, program HQW, Szkołę dla Rodziców i wychowawców I i II stopnia, propaguję język komunikacji oparty na NVC. Doświadczam życia uczestnicząc w warsztatach m.in. biodanzy, ustawieniach systemowych Berta Hellingera, koncertach kamertonowych, mis i gongów, festiwalach pracy z ciałem, czytam Kroniki Akaszy, czerpię z dobrodziejstwa masaży i technik pracy z ciałem. Uwielbiam gotować, karmić, przygotowywać spotkania dla moich przyjaciół i bliskich, dbać o ludzi. Wszystko to pozwala mi osiągnąć stan harmonii w różnych sferach życia. Moja podróż przekornie rozpoczęła się od wypadku samochodowego 4 lata temu. Od tamtej pory, sukcesywnie moje życie zmieniało się na lepsze, a świadomość poszerzała się w miarę otwartości na NOWE. Tak też znalazło mnie KAKAO
Zapraszamy na Ceremonie osoby o otwartych sercach i umysłach. Wspólnie stwórzmy miejsce pełne radości i poczucia bliskości.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021