Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Stretch Warsztaty Z Niesamowitą Inez

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 21 listopada 11:00

Miejsce: Fitneska

Szpagaty – 150min <- !!! Wydłużony czas gratis ☺
Warsztat teoretyczno-praktyczny, z dokładnym omówieniem i podziałem na rozciągane partie w szpagatach wykroczno-zakrocznych oraz w szpagatach poprzecznych. Warsztat ukierunkowany na dobranie odpowiednich ćwiczeń oraz wzmocnienie wybranych mięśni. Po warsztacie zdobędziesz wiedzę na temat technik skutecznie rozciągających, wzmacniających i otwierających staw biodrowy.
Poziom open, dla wszystkich zainteresowanych.
• Gięcia dla opornych – 120min
Warsztat teoretyczno-praktyczny na temat otwierania zakresów stawów kręgosłupa i obręczy barkowej, z elementami otwierania stawu biodrowego. Na warsztacie dowiesz się jak bezpiecznie i skutecznie pracować nad gięciem kręgosłupa, zwiększyć zakresy i wzmocnić mięśnie korpusu. Warsztat skierowany do osób o małej mobilności stawów kręgosłupa, osób mało doświadczonych oraz dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę w temacie zaokrąglania gięcia pleców. Ostateczną pozycją wykonaną na warsztacie jest mostek.
Może nie dotyczyć przypadków patologicznych i po urazach mechanicznych. Poziom open i początkujący
• Gięcia dla pogiętych – 120min
Warsztat teoretyczno-praktyczny, skupiający się na otwieraniu wszystkich odcinków kręgosłupa, wzmacnianiu mięśni pleców oraz obręczy barkowej. Na warsztacie nauczysz się świadomie używać zakresów stawów kręgosłupa, budując zaokrąglone, techniczne gięcie i wykorzystywać je w wymagających pozycjach takich jak mostek, jogowa kobra, skorpion w staniu na rękach a także cheststand z cyrkowej kontorsji.
Poziom średniozaawansowany/zaawansowany
• Acro & Stretch – 120min
Warsztat praktyczny z podstaw akrobatyki. Nauka stania na głowie w różnych wariantach, stania na przedramionach oraz na rękach, a także ich bardziej rozciągniętych wersji, przejść akrobatycznych oraz ich regresji. Na tych warsztatach nauczysz się także łączyć różne figury gimnastyczne wymagające rozciągnięcia, w spójne i płynne kombinacje floorwork, czyli użyjesz swojego rozciągnięcia w praktycznej formie. Umiejętność swobodnego mostka mile widziana.
Poziom średniozaawansowany/zaawansowany
• Flexy pole - 90min
Warsztat pole dance zawierający pozycje wymagające znacznego rozciągnięcia, dla osób chcących spróbować swoich sił w figurach takich jak Cocoon, Russian Split, Bird of Paradise, Broken Split, Eagle, Rainbow Marchenko itd. Warsztat oprócz praktyki zawiera także rady na co zwrócić uwagę przy wykonywaniu figur. Zaczyna się od intensywnej rozgrzewki z elementami rozciągania.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021