Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Poranny Lotos - Qigong Dla Kobiet

Warsztaty, Kursy
Termin: czwartek, 18 listopada 08:45

Miejsce: Anahaj Centrum Samoświadomości ul. Struga 2, 10-270 Olsztyn

Powracają poranne zajęcia Lotosa ?
ZAPRASZAM WSZYSTKIE CHĘTNE KOBIETY NA ZAJĘCIA PORANNE QIGONG DLA KOBIET - PROMIENNY LOTOS !!!
Zajęcia zaczynają się w czwartek 18 listopad 2021 w godzinach 8:45 -10:15.
W listopadzie odbędą się w 2 czwartki czyli 18.11. i 25.11.
W grudniu w 4 czwartki.
Karnet na 2 wejścia w listopadzie 60 zł.
Karnet na cały miesiąc zajęć czyli grudzień : 120 zł
(4 wejścia po 1,5 godz.)
Wejście jednorazowe : 35 zł
UWAGA: Możliwość uczestnictwa w zajęciach wtorek 18:00 i czwartek 8:45 czyli 2 razy w tygodniu - zaistnieje wtedy łączony karnet w promocyjne cenie.
Qigong Promienny Lotos (czyt. „czi kung”) to system prostych i wdzięcznych starochińskich ćwiczeń zdrowotnych dla kobiet w każdym wieku.
Został stworzony specjalnie dla pań przez Chinkę - mistrzynię qigong Daisy Lee.
Łączy medytacje w ruchu, automasaż, akupresurę i uzdrawianie sześcioma tybetańskimi dźwiękami. Wpływa na poprawę zdrowia fizycznego oraz wspomaga w uwolnieniu zblokowanych w ciele emocji, które są często przyczyną wielu dolegliwości i chorób. Poprawia sprawność fizyczną i umysłową, redukuje stres, podnosi odporność, przywraca energię, poprawia działanie narządów wewnętrznych, wspomaga prace kobiecego układu hormonalnego i limfatycznego, polepsza równowagę, koncentracje, relaksuje, odmładza i sprzyja długowieczności. Ćwicząc regularnie możemy wpłynąć na redukcje zespołu napięcia miesiączkowego, objawy menopauzy, bezsenność, migreny, przemęczenie, ale również wspomóc się przy włókniakach, torbielach i wielu innych dolegliwościach kobiecych narządów.
Qigong cieszy się dużym zainteresowaniem kobiet na całym świecie, które potwierdzają jego pozytywne działanie na własnych przykładach. To sprawdzona, kobieca praktyka podnosząca jakość życia i zdrowia, zarówno w sferze ciała, jak i umysłu oraz ducha!
Kto może ćwiczyć?
Zajęcia dla kobiet w każdym wieku.
Nie wymagana jest wcześniejsza znajomość qigong, zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.
Należy ubrać wygodny strój, ćwiczymy na boso lub wygodnych butach na zmiane.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021