Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Spin Day

Inne
Termin: środa, 10 listopada 17:00

Miejsce: Planetarium

10 listopada porozumienie „Społeczeństwo i Nauka” organizuje kolejną ogólnopolską akcję „SPiN Day”. Wydarzenie odbędzie się w ramach Międzynarodowego Dnia Centrów i Muzeów Nauki.
Tego dnia zapraszamy również do Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego. W ramach akcji SPiN Day zapraszamy na:
17:00 – „Jak widzimy, gdy patrzymy?" - dr hab. Sławomir Kulesza, prof. UWM, Wydział Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie
17:30 – otwarcie wystawy interaktywnej „Barwy”
18:00 –„Dwa Szkiełka” – seans fulldome
Bilet na wydarzenie w cenie - 5 zł
➡ Wydarzenie jest częścią projektu „SPINaj naukę”, inicjatywy Stowarzyszenia Społeczeństwo i Nauka (SPIN), które współtworzy Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne.
➡ Projekt jest dofinansowany z Programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021