Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Jam "uwm Dla Jutra"

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: środa, 17 listopada 08:30

Miejsce: Centrum Ekspozycyjne Stara Kotłownia

"UWM dla jutra" - pod takim hasłem spotkamy się podczas jamu projektowego 17 listopada ???
Na twórczą burzę mózgów zapraszamy studentów i pracowników UWM , a także przedstawicieli Uniwersyteckiego XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie. Szukamy 80 śmiałków, którzy nie boją się wyzwań i współpracy! ?
A jak już znajdziemy, to...
Po pierwsze, zdiagnozujemy problemy społeczne oraz zagrożenia dla środowiska, żeby wiedzieć, z czym musimy się pożegnać ?
A potem? Potem będziemy... projektować! Projektować rozwiązania z myślą o przyszłości naszego miejsca nauki i pracy. A wszystko to w zgodzie z celami zrównoważonego rozwoju określonymi przez ONZ! ???
Dlaczego? Bo możemy, bo chcemy, bo uważamy, że warto! Bo chcemy zmieniać świat na lepsze i nie boimy się tego przyznać ?

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021