Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Xxv Dni Edukacji Prawniczej | Stacjonarnie

Targi, Kiermasze
Termin: wtorek, 16 listopada 09:00

Miejsce: Elsa Olsztyn

? Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Olsztyn ma zaszczyt zaprosić na XXV edycję jednej z najbardziej renomowanych koncepcji ELSA Poland - Dni Edukacji Prawniczej ?
? Głównym celem projektu #???, który odbywa się synchronicznie w 16 ośrodkach akademickich w całej Polsce, jest przeprowadzenie warsztatów, wykładów oraz prelekcji poruszających nieszablonowe zagadnienia prawne, które niewątpliwie pozwolą Ci na wszechstronne uporządkowanie twojej wiedzy, a przy tym dadzą Ci nowe możliwości samorozwoju ?
? Nasz zamysł jest skierowany do wszystkich studentów kierunków prawniczych, dlatego koniecznie zapiszcie tę datę w Waszych kalendarzach
Wszystkie prelekcje będą się odbywały w formie stacjonarnej ?‍? ?

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021