Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

To I Owo Big-Beatowo

Koncerty
Termin: niedziela, 21 listopada 18:15

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

„TO I OWO BIG-BEATOWO”
Śmiech to zdrowie. Tak mówią. Muzyka leczy dusze. Tak też powiadają. Co zatem będzie jak zestawimy jedno z drugim? Powstanie prawdziwa mieszanka wybuchowa.
A tą mieszanką wybuchową mogą być hity lat 50-tych i 60-tych, które były i nadal są piosenkami do tańca i do łezki. Poruszą każdego i każdemu będzie w nimi do twarzy. Przybylska, Koterbska, Gąsowski, Majdaniec, Filipinki, Elvis Presley, Doris Day, The Beatles, Alibabki, Niemen, Czerwono-Czarni - największe przeboje tych i wielu innych artystów sprawią, że wybierzemy się w podróż w czasie i przestrzeni. Do nut, które każdego chyba zachęcą do potupania nóżką i zanucenia pod nosem, a może i głośno. Któż to wie ?
Patrycja Zywert-Szypka w repertuarze czasów Big Beatu.
Wstęp 40zł

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021