Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Damian Lange

Koncerty
Termin: sobota, 20 listopada 21:00

Miejsce: Carpenter Inn

Zapraszamy Was do naszej nowej przestrzeni na II piętrze lokalu na akustyczny solowy występ Damiana Lange, którego poznaliście już jako wokalistę i muzyka zespołów TRANSSEXDISCO i ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW. Tym razem sam na scenie przy pomocy gitary i śpiewu zaprezentuje autorskie piosenki nie związane ze swoimi zespołami, chodź nie zabraknie też akustycznych wersji wybranych numerów TSD czy RLO. "DRAMATEMATYKA i "DUSZKNIEJE" to dwie solowe płyty Damiana z których będzie składać się występ. Obecnie pracuje nad kolejnym zbiorem piosenek które zostaną opublikowane w 2022
➡️➡️ II piętro
Piątek 12.11.21
12.11.2021r

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021