Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

The Freuders: Riot Act Vol.2 + Graudance / 19.11 / Olsztyn

Koncerty
Termin: piątek, 19 listopada 20:16

Miejsce: Las - Prosta 38, Olsztyn

The Freuders wznawia promocyjną trasę koncertową płyty”Warrior” i ponownie zaprasza na koncerty z cyklu RIOT ACT - swoiste połączenie premiery płyty, spektaklu, koncertu i performance pełnego doznań audio i video.
Ćwiczenia z barierkami, WF na pierwszej linii barykady.
Spotkanie, rozmowy, występ ,soundcheck i gangbang w jednym.
 
? The Freuders - progrockowy brutalizm połączony z popową melodyjnością lub surfing na pograniczu postrocka i psychodelii ostatnich czterech dekad w swoich najśmielszych oraz najbardziej melodyjnych odmianach.
Najzuchwalsi mówią, że to muzyczne połączenie Dennisa Rodmana i twórczości Salvadora Dali.
Faktem natomiast jest że w kwietniu zeszłego roku, wbrew przeciwnościom globalnej izolacji wydali swój drugi długogrający album "Warrior" - w oczekiwaniu na odmrożenie koncertów płyta zaczęła żyć swoim własnym życiem - bardzo dobre recenzje spłynęły z rodzimego rynku muzycznego (Teraz Rock, Magazyn Gitarzysta, TOP GUITAR, Metal Hammer, Lizard Magazyn, Wysokie Obcasy, kvlt.pl), i kilka razy okrążyła kulę ziemską - docierając do wielu słuchaczy z różnych zakątków świata. Do tych najbardziej zaskakujących należy m.in. Turcja, która po Polsce i Stanach Zjednoczonych jest miejscem w których najczęściej słucha się muzyki kolektywu z Warszawy (Spotify).
Brzmi egzotycznie? Tym bardziej musicie zobaczyć co potrafią na żywo.
 
? Graudance to mieszanka coldwave’u, psychodelii i post-punka, i to mieszanka obficie polana gęstym sosem z tragifarsy. A skoro ostatnie półtora roku to była zasadniczo jedna wielka tragifarsa, to się nawet dobrze składa. Zaśpiewamy i zagramy Wam na gitarach, basie i perkusji o snach, relacjach, kobietach, koniach i ich głowach, samochodach, ostrych narzędziach, roślinach, młodości-starości, masowym wymieraniu oraz telewizji.
Przekraczamy granicę za granicą, przegryzamy cały kraj – przegryźcie go z nami!
Zagramy kawałki z naszego debiutanckiego wydawnictwa – Myśli Wsteczne – a także kilka nowości, wysmażonych w naszym wiejskim Kurt Kombajn Studio. Chodźcie posłuchać!
 
?️ BILETY:
I pula - FREUD FREAK - 10 PLN [do wyczerpania, pula mocno ograniczona!]
II pula - 15 PLN [do 16.11]
III pulla / BRAMKA 20 PLN [od 17.11 do 19.11]

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021