Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Tatowie Czytają…

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 14 listopada 16:00

Miejsce: Kamienica Naujacka

„Poczytaj mi tato…”, a zmęczony tata, po trzech akapitach i całkowitym rozluźnieniu, zasypia rozanielony. „Maaaaaamooooo! Tata zasnął. Poczytasz mi?” Cóż robić? Wybrać książki na tyle atrakcyjne dla dzieci i tatów, żeby nikt nie zasnął, a czytający i słuchający mieli wypieki na policzkach. Czy to możliwe? Na pewno. Wystarczy znawczyni książek dla dzieci, która opowie o tym co i dlaczego warto czytać dzieciom!
MOK Olsztyn serdecznie zaprasza na wydarzenie „Tatowie czytają...”, czyli spotkanie i warsztaty dla ojców pragnących posiąść tajemną moc bajkoczytacza! ?‍?‍?
Julita Pasikowska-Klica, znana jako Bajkochłonka, to blogerka, a przede wszystkim recenzentka książek dla dzieci. Podczas spotkania o godz. 16:00 zaproponuje tatom pozycje, które sprawią, że bliskie czytanie zamieni się w prawdziwą podróż do krainy wyobraźni. Bo czytać trzeba nie tylko na dobranoc!
Od razu po zakończeniu spotkania o godz. 17:00 zaprosimy na warsztaty, w ramach których znakomity aktor żywoplanowy i lalkowy Tomek Czaplarski poprowadzi tatów przez tajniki czytania głośno i… ciekawie. Jak modulować głos, żeby dziecię wpadło w książkę jak śliwka w kompot? Jak stworzyć jednoosobowy podział na role? Czy to w ogóle konieczne? Podczas warsztatów tatowie nauczą się jak czytać dzieciom, by całe zatopiły się w świat fantazji!
Tatowie czytają...
? 14 listopada (niedziela) / godz. 16:00
Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3

 

Telefon
(89) 522 13 70
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Dąbrowszczaków 3, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021