Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Koncert Jazzowy Jah Trio " Travelers"

Koncerty
Termin: środa, 10 listopada 19:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

Zapraszamy na koncert jazzowy.
JAH Trio to akustyczne trio jazzowe złożone z utalentowanych polskich muzyków młodego pokolenia. Zespół tworzą lider Jan Jarecki - fortepian, Michał Aftyka - kontrabas oraz Marcin Sojka - perkusja. Trio w swojej twórczości stawia na nowoczesne brzmienie ale przy tym nie porzuca jazzowej tradycji. Bardzo ważne dla nich są śpiewność melodii, różnorodność rytmiczna oraz rozbudowana harmonika. Wykorzystują elementy swingu, groove’u oraz szeroko pojętej improwizacji. Laureaci konkursów ogólnopolskich oraz zagranicznych. Trio występowało na jednej scenie przed artystami, takimi jak: Ewa Uryga & New York Collective, Wojciechem Karolakiem, Markiem Soskinem, Stanisławem Soyką, Johnem Riley i innymi.
W skład zespołu wchodzą muzycy z Warszawy i Trójmiasta. Zespół w grudniu 2019 zarejestrował swój debiutancki album p.t. "Travelers", który ukazał się 28 maja 2021 roku nakładem wydawnictwa Soliton.
Koncert 10 listopada o godz.19.00 Galeria Usługa Jazz Bar, bilety 35zł dostępne w Galerii, ilość miejsc ograniczona!

 

Telefon
509 611 181
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021