Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Charytatywnie Dla Bezdomniaków - Koncert Piotr Jackson Wolski "tamtam Projekt" I Aukcja Rękodzieła

Inne
Termin: niedziela, 21 listopada 17:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

Charytatywnie dla Bezdomniaków, polecamy ten wyjątkowy wieczór, od godz.17.00 rozpoczniemy licytacje rękodzieła artystycznego przekazanego na ten cel przez Artystów.
Wieczór zakończymy koncertem Muzyków o Wielkich sercach, którzy zagrają na rzecz Bezdomnych zwierząt. " Razem możemy więcej"!
Zapraszamy na niespotykane połączenie dźwięków z różnych stron świata z nowoczesnymi klasycznymi stylistykami muzycznymi!
WOLSKI jest autorskim projektem Piotra Jacksona Wolskiego nastawionym na eksperymentowanie i czerpanie z najbardziej odległych gatunków muzyki z całego świata!
Piotr Jackson Wolski to znany wirtuoz instrumentów perkusyjnych, który wypracował swój niepowtarzalny język muzyczny. Współpracował między innymi z takimi artystami jak TOMASZ STAŃKO, STANISŁAW SOYKA, MAANAM, HABAKUK, WILKI, YOUNG POWER, LADY PANK i IMMANUEL.
WOLSKI daje artystom możliwość do eksperymentowania w materii dźwięku i obrazu. Zespół zadziwi Cię mieszanką różnorodnych stylów muzycznych (od muzyki afrykańskiej, arabskiej po romską) w nowoczesnej i zaskakującej oprawie muzycznej (fusion, rock, house, electronic). Koncert wzbogacony jest wizualizacjami obrazów Tomasza Sętowskiego.
W nowej odsłonie buntowniczy WOLSKI zaprezentuje kilka „mocnych brzmień!” które znajdą się na premierowej płycie…
PROJEKT tworzą
PIOTR JACKSON WOLSKI – instrumenty perkusyjne, producent, kompozytor, autor tekstów, głos
DAMIAN CIEŚLAK – gitara elektryczna;
MARIUSZ SYKUT - perkusja;
ADAM GORDON - gitara basowa.
Zapraszamy! Razem możemy więcej!
Wstęp na imprezę 15zł ( cały dochód z imprezy przekażemy Przytulisku w Bartoszycach Marzenia Niechcianych Zwierząt oraz na rzecz koni ratowanych z rzeźni ).
21 listopada godz.17.00

 

Telefon
509 611 181
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021