Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
9
29
Data : Poniedziałek, 29 listopada

Desant Kultury: Rytm-Medytacja / Spotkanie Organizacyjne

Warsztaty, Kursy
Termin: poniedziałek, 8 listopada 18:00

Miejsce: Sala kameralna pod Amfiteatrem

MOK Olsztyn zaprasza na RYTM-MEDYTACJĘ! Interdyscyplinarne warsztaty rytmiczne Arona Bluma to jeden ze zwycięskich projektów tegorocznej edycji Desantu Kultury. Na spotkanie organizacyjne zapraszamy w poniedziałek 8 listopada o 18:00 do sali pod olsztyńskim Amfiteatrem.
RYTM-MEDYTACJA to projekt międzypokoleniowy, zakładający otwartość formuły i integrację jego uczestników. Podczas kolejnych zajęć będziemy poszukiwali rytmu w odgłosach przyrody, obudujemy rytmami popularne riffy i beaty, a w końcu przygotujemy się do wspólnego występu!
Pracując z tamburynem, grzechotkami czy dzwonkami odnajdziemy preferencje instrumentalne uczestników warsztatu. Zabawą z klaskaniem i tupaniem poznamy nawet mocno zaawansowane struktury rytmiczne.
Twój wiek czy poziom doświadczenia muzycznego nie mają większego znaczenia. Liczy się przede wszystkim chęć do wspólnej zabawy twórczej!
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba uczestników jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Aron Blum to popularny gitarzysta basowy, improwizator, autor muzyki teatralnej. Znany m.in. ze współpracy z Krzysztofem Ścierańskim, Giladem Atzmonem, Krzysztofem „Docentem” Raczkowskim, Janem Szurmiejem czy Modou Toure.
Desant Kultury: RYTM-MEDYTACJA
8 listopada (poniedziałek) / godz. 18:00
Sala pod Amfiteatrem
Wstęp wolny.

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
Zamkowa, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 30.11.2021