Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
8
Data : Czwartek, 8 lipca
13
19
20
21

Mirczyński • Akustycznie

Koncerty
Termin: sobota, 24 lipca 20:30

Miejsce: Las - Prosta 38, Olsztyn

To jest jeden wielki wyścig. ?
Po niespełna roku zapowiedzianego koncertu w końcu okoliczności pozwalają na jego pełną realizację! Tym razem się uda. ?
Zaśpiewam szlagiery znane szerszej publiczności takie jak:
• Zimny Prysznic
• Wiadomości
• Tu i Teraz
• Zombie
Pojawią się jednak także utwory całkowicie nieznane i dotąd stroniące od opinii publicznej. Moim zdaniem niektóre są od poprzedników lepsze nawet!
Przed koncertem parkiet rozgrzeją DJ Doma i DJ Captain Peanut Better, które przyjeżdżają do Olsztyna z odległych krain!
Na scenie wystąpi ze mną gość niespodzianka. Kto to taki? Niestety nie mogę powiedzieć, bo... nie byłoby niespodzianki, nie?
Szczerze mówiąc sam jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie, bo pierwsze razy zawsze należą dla zasady do tych najmniej przewidywalnych, ale będę na pewno będzie to ciekawy wieczór. Będzie mi bardzo miło jak spędzicie go ze mną.
Po koncercie krótki after w LESIE i sugeruję teleport do Kuźni Społecznej na RELEASED. Miejsce już sprawdzone. Obyśmy tym razem nic nie podpalili. ?

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 24.07.2021