Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
8
Data : Czwartek, 8 lipca
13
19
20
21

Karaoke Z Drag Queen Lady Finel & Recital Live

Koncerty
Termin: sobota, 10 lipca 21:00

Miejsce: Poza Space, Olsztyn, Rodziewiczówny

10 lipca o 21:00 Drag Queen Ladyfinel rozpocznie Poza Qeer Space for All wystąpi na scenie ze swoim Recitalem oraz poprowadzi gościnnie karaoke. Lady FInel jest jedną z nielicznych śpiewających na żywo dragqueen w polsce, która z wielkim impetem wkroczyła w dragową przestrzeń. Ujęła wszystkich swoją delikatnością i subtelnością. Jest sympatyczna i miła. Jej wielką pasją jest muzyka i sztuka drag. Kocha publiczność zresztą ze wzajemnością ❤  Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z wschodzącą gwiazdą DQ możecie ją poznać i doświadczyć niesamowitych wrażeń bawiąc się wspólnie z nami zapraszamy... WSTĘP WOLNY

 

źródło wydarzenia
Adres
Marii Rodziewiczówny 8, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 24.07.2021