Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
7
8
19
20
24
25
26
27
28
29
30

Spięty W Olsztynie

Koncerty
Termin: niedziela, 11 lipca 20:00

Miejsce: Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. Okopowa

W ramach cyklu NA WYPASIE w olsztyńskim Amfiteatrze wystąpi wokalista, gitarzysta i lider Lao Che, Spięty! Na solowy koncert Artysty MOK Olsztyn zaprasza 11 lipca o 20:00.

Kwintesencją najnowszej płyty artysty, o enigmatycznym tytule „Black Mental“, jest mroczny układ manipulacji jednostką i społecznością, ucieczką od wolności w nieświadome, ale dobrowolne realizowanie celów manipulatora. Album dotyka tematu systemu starego jak świat, który chcąc nie chcąc wciąż wpycha nam się przez okno. Zdumiewa i oburza w rodzimym i globalnym wydaniu.

Rąbka tajemnicy na temat zawartości albumu uchyla Spięty: „Dlaczego w tytule nawiązanie do metalu? Bo to sub-gatunek, który niegdyś zbłąkanego przygarnął jako pierwszy. O pomocnie wyciągniętej dłoni nie sposób zapomnieć. A czemu rap? Bo jeśli z Systemem się bić - to bitem i rymowanym CKM’em. Systemie ja się poddaję...już dłużej naiwny być nie zdołam”.

Podczas olsztyńskiego koncertu Zespół wystąpi w składzie:
Spięty – wokal, gitara
Bartek Kapsa  - perkusja, sampler
Mikołaj Zieliński – bas, klawisze
Patryk Kraśniewski – klawisze

Spięty. Black Mental w Olsztynie
11 lipca (niedziela) / godz. 20:00
Amfiteatr w Olsztynie

Bilety:
przedsprzedaż do 4.07 – 40 zł
sprzedaż regularna – 60 zł

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 28.09.2022