Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
8
Data : Czwartek, 8 lipca
13
19
20
21

Koncert Z Cyklu „Młoda Polska”: Popkultura

Koncerty
Termin: środa, 7 lipca 20:00

Miejsce: Scena Staromiejska

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny koncert zespołu Popkultura! Wydarzenie organizowane w ramach cyklu Młoda Polska, odbędzie się 7 lipca (środa) o 20:00 na Scenie Staromiejskiej.

Popkultura zagra na żywo piosenki z najnowszego albumu „Miłość Zdrada”, opisującego cały przekrój emocji, jakie pojawiają się w relacji miłosnej. Fascynacja, pożądanie i spełnienie, ale i tęsknota, lęk, ból. Skrajne i często przeciwstawne uczucia przepełniają to wydawnictwo na wskroś.

Energetyczne piosenki o charakterystycznym brzmieniu lat osiemdziesiątych, doskonale sprawdzają się na koncertach. Już przy promocji pierwszego, tytułowego singla „Miłość Zdrada”, zespół potwierdził inspirację stylistyką New Romantic oraz muzyką nowofalową. Zarówno muzycznie jak i tekstowo Popkultura wysyła w świat bardzo spójny przekaz.

Popkultura to:
• Maciek Olbrych - wokale, klawisze, okazjonalne gitary
• Paweł Radziszewski - gitary, samplery, komputery
• Paweł Krulikowski - basy, moogi i inne syntezatory
• Bartek Malik - bębny, loopy i perkusjonalia

Młoda Polska: Popkultura
7 lipca (środa) / godz. 20:00
Scena Staromiejska
Wstęp wolny

---

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 24.07.2021