Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
8
Data : Czwartek, 8 lipca
13
19
20
21

Justyna Kędzierska Wystawa

Wystawy, Wernisaże
Termin: czwartek, 1 lipca 18:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

 
Justyna Kędzierska.

Pochodzi z Unisławia urodzona w Bydgoszczy. Od ponad 20 lat mieszka w Olsztynie. Jest artystycznym samoukiem. Przygodę z lalkami z runa owczego zaczęła kilka lat temu. Są to lalki unikatowe, żadna z nich nie jest powtórzeniem innej lalki. To sprawia, że stają się kolekcjonerską perełką. Tworząc je od podstaw, techniką własną, której bazą jest runo owcze i trykot lalkarski.

Justyna Kędzierska należy do Związku Plastyków Warmii i Mazur. Jest laureatką nagrody Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka – „Talenty Roku” i „Uskrzydleni” 2018. Wtedy też lalki miały debiut publiczny. Bierze udział w wystawach zbiorowych. Wystawa w Galerii Usługa będzie pierwszą indywidualną wystawą lalkarską. Jej prace zachwycają ludzi na całym świecie.

 

Telefon
509 611 181
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 24.07.2021