Targi w stylu vintage

Aeroklub Warmińsko-Mazurski

Czas trwania: 9 godz.

Publiczne  · Każdy na Facebooku i poza nim

8. EDYCJA VINTAGE TARGÓW W OLSZTYNIE!
📅 10 maj 2026
📍 Lotnisko Dajtki, Olsztyn
⏰ Godz. 9:00–18:00
🎟 Wstęp wolny!

Zapraszamy na modowe wydarzenie organizowane od lat w różnych miastach w Polsce tym razem zapraszam na edycję - Warmii i Mazurach – Olsztyn w stylu Vintage!

Czeka na Was niezwykła podróż w czasie, pełna prawdziwych perełek:
🔹 ponadczasowych elementów garderoby – od ubrań z drugiej ręki po wyselekcjonowane marki z akcesoriami,
🔹 unikatowych mebli,
🔹 oryginalnych akcesoriów,
🔹 książek z antykwariatu i nie tylko,
🔹 klasycznych samochodów,
🔹 płyt winylowych i wielu innych skarbów!

W wydarzeniu weźmie udział kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują swoje produkty z wysokiej półki oraz unikalne przedmioty z duszą. Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji, czy chcesz znaleźć idealną vintage stylówę dla siebie, znajdziesz tu coś wyjątkowego.

Dodatkowo przygotowaliśmy:
🍔 strefę food truck – dla miłośników dobrego jedzenia,
♻️ targi w duchu #zerowaste,
🎨 rękodzieło najwyższej jakości i estetyki

Przyjdź i zobacz, jak z „niczego” można stworzyć „coś”. Zanurz się w świecie stylowego vintage i poczuj klimat przeszłości!

📞 Kontakt i zapisy dla wystawców:
Adrianna Surowik: 533 882 390; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

🅿️ Parking: 5 zł

Kliknij w wydarzenie i sprawdź szczegóły – więcej informacji już wkrótce!

Do zobaczenia na Lotnisku Dajtki w Olsztynie!
28 wrzesień 2025, godz. 9:00–18:00

Targi w stylu vintage

Informacje
Data wydarzenia N, 10-05-2026 09:00
Zrodlo wydarzenia https://www.facebook.com/events/828875086862978/
Lokalizacja Lotnisko, olsztyn