Zapraszamy was na poetyckie i bardzo kameralne spotkanie w Olsztynie, w Galerii SOWA. Zagramy dla was nowe piosenki, które nie mieliście jeszcze okazji usłyszeć, jak te które już dobrze znacie i lubicie.
Zagramy w TRIO:
> Jagienka Klecha wokal wiolonczela
> Bartosz Pelton Zalewski wokal, gitara
> Wojciech Szymański wokal, gitara
> Grzegorz Różycki, piano, chórki