Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

Kurs - Joga Twarzy

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 16 maja 10:00

Miejsce: Akademia ŻYCIA w Zdrowiu Kościuszki 54/1, 10-504 Olsztyn

Twarz opowiada historię naszego życia, wyraża emocje. To na nią najczęściej zwracamy uwagę w ciągu dnia, oglądając się w lustrze, mijając kogoś na ulicy. To blask na naszej twarzy sprawia, że jesteśmy piękniejsi i bardziej pewni siebie. Chcąc zachować młodą twarz na dłużej coraz częściej sięgamy po inwazyjne metody chirurgii plastycznej. Jednak aby twarz była młoda i promienna nie musimy korzystać z tych metod. Niesamowite efekty uzyskujemy dzięki ćwiczeniom mięśni twarzy. Wyniki osiąga się powoli odbudowując każdy mięsień, co sprawia, że twarz staje się jędrna , napięta i pełna blasku. Znika podwójny podbródek, kąciki ust i powieki podnoszą się a opadające poliki odzyskują dawny kształt. Jest to najlepsza rzecz jaką możesz zrobić dla swojej twarzy aby przez długi czas cieszyć się jej młodym wyglądem. Joga Twarzy jak wszystkie ćwiczenia poprawia nastrój i jest alternatywą dla osób, które z jakichś powodów nie mogą wykonywać gimnastyki całego ciała. To forma ruchu zalecana w każdym wieku Relaks, który towarzyszy ćwiczeniom, odpowiednia technika oddychania, automasaż mogą odjąć od metryki nawet 10 lat.

Kurs dedykowany jest dla osób, które na co dzień w domowym zaciszu chcą wykorzystać umiejętności nabyte w trakcie kursu, ale również dla osób, które chcą poszerzyć swoją działalność o warsztaty indywidualne bądź grupowe z treningu twarzy.

Kurs jogi twarzy to holistyczny program obejmujący pracę z mięśniami twarzy i szyi. Metoda Facefitness obejmuje również modelowanie twarzy, spłycanie istniejących zmarszczek i zapobieganie nowym.

Celem szkolenia jest również zapoznanie się z wiedzę ogólną, podstawową z zakresu anatomii twarzy, przede wszystkim jest to szkolenie praktyczne, więc większą ilość czasu przeznaczamy na ćwiczenia twarzy, bazując na skrypcie specjalnie przygotowanym dla każdego z uczestników.

Uzyskanie dyplomu przygotowuje uczestników do poprowadzenia samodzielnych zajęć Jogi Twarzy bądź do wykorzystania jej elementów podczas treningów ogólnorozwojowych lub też na własne potrzeby. Nie jest więc skierowane wyłącznie do trenerów fitness, kosmetyczek czy osób związanych tylko z branżą fitness i beauty. W dalszej części szkolenia skupiamy się na aspektach prozdrowotnych i pielęgnacji twarzy oraz możliwościach współpracy oraz marketingu.

Zdobycie Dyplomu, z pewnością poszerzy Państwa umiejętności oraz umożliwi zdobycie dodatkowych kwalifikacji w celach zawodowych.

Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny lub salon umiejętności zdobyte w trakcie kursu, uatrakcyjnią Twoją ofertę.

Wprowadź nowość w oferowanych treningach urozmaicając je o elementy Jogi Twarzy

Wystarczy 10-15 minut ćwiczeń twarzy w trakcie zajęć. To idealna forma wstępu do gimnastyki całego ciała w czasie zajęć aerobowych, jogi, pilatesu, zumby itp.
W gabinecie kosmetycznym uzupełnij ofertę masażu twarzy o automasaż i ćwiczenia mięśni twarzy.
Zaoferuj swoim klientom innowacyjną formę zajęć!
Joga Twarzy to idealny trening dla osób młodych, dojrzałych a także seniorów.
Do właścicieli gabinetów kosmetycznych, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek, kosmetologów-jako alternatywa dla inwazyjnych zabiegów oraz jako przedłużenie trwałości dokonywanych na skórze twarzy zabiegów.

Prowadząca:
Agnieszka Dzięcioł - instruktor jogi twarzy ,refleksolog

Swoją przygodę z jogą twarzy rozpoczęła w 2014 roku. Lata pracy z ludźmi i doświadczenie sprawiły iż jest pewna, że ta metoda jest idealna dla wszystkich którzy pragną zachować młody wygląd. Dziś pracuje z osobami chcącymi zachować promienna i jędrną twarz, z ludźmi po porażeniach nerwu twarzowego oraz udarach. Osiąga doskonałe efekty.

Koszt kursu 800 zł.
Uczestnik kursu otrzymuje skrypt oraz dyplom potwierdzający udział w kursie jogi twarzy.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 31.05.2020