Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Międzynarodowy Dzień Planetariów W Olsztynie

Inne
Termin: sobota, 21 marca 17:00

Miejsce: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne

Muzyka filmowa analogowo i cyfrowo

Od wielu lat, w okolicach pierwszego dnia wiosny, planetaria na cały świecie obchodzą Międzynarodowy Dzień Planetariów. Do tego wydarzenia dołącza również Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne.
W tym szczególnym dla planetariów dniu w roku spotkamy się pod kopułą Olsztyńskiego Planetarium z muzykę filmową. Będziemy prezentowali różne utwory z wielu znanych filmów. Koncert podzielony został na dwie części: w pierwszej muzykę będziemy odtwarzali z płyt gramofonowych, zaś niebo wyświetlane będzie z klasycznego, analogowego projektora planetarium. W drugiej części do odtwarzania muzyki wykorzystamy urządzenia cyfrowe a obrazy na kopule wykreujemy używając cyfrowego systemu Digital Sky 2.

 

Telefon
(+48 89) 650-04-20
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
aleja Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020