Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
7
Data : Sobota, 7 marca

Pierwsze Spotkanie Strefy Myśli Twórczych

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 26 marca 17:30

Miejsce: Zaułek, Olsztyn, Rodziewiczówny

Hej! Bardzo chciałabym Cię poznać i zobaczyć się z Tobą!
I z Tobą, Tobą i Tobą!
Spotkajmy się podczas PIERWSZEJ STREFY MYŚLI TWÓRCZYCH, aby poszerzyć sieć kontaktów, tworzyć obok siebie i cieszyć się sztuką!
Weź swoje wiersze, szkicownik, portfolio, fortepian, ukulele, tablet i co tylko chcesz! Zobaczmy się by twórczo i owocnie spędzić czas.
Jeśli chcesz tylko porozmawiać i poznać innych również śmiało się rozgość!
STREFA MYŚLI TWÓRCZYCH to przestrzeń, w której chcę pomóc Wam zacierać dzielące nas granice, pokonywać bariery i rozbudzać potencjał twórczy.
Będziemy spotykać się by porozmawiać, wziąć udział w warsztatach, szkoleniach, prelekcjach i... wszystkim tym, do czego zachęci nas nasza wyobraźnia i siła!

 

Adres
Marii Rodziewiczówny 8, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 30.03.2020