Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Emocjonalne Zajadanie Stresu

Warsztaty, Kursy
Termin: środa, 18 marca 18:00

Miejsce: Stacja FlowLife Warsztatownia & Masaże ul.Ratuszowa 6/3

Serdecznie zapraszam na warsztat psychodietetyczny o emocjonalnym zajadaniu trudnych emocji i stresu ? Przyjrzymy się mechanizmowi emocjonalnego zajadania oraz temu dlaczego akurat w ten sposób reagujemy na stres i trudne emocje. Będziemy też mówić o tym jak sobie poradzić z "żarciem" i jak zmienić ten nawyk!

Warsztat jest pierwszym z 4 warsztatów psychodietetycznych w Stacji Flow Life w Olsztynie. Od 18 marca, w 4 kolejne środy zapraszam Cię do przyjrzenia się sposobowi w jaki jesz, Twoim relacjom z jedzeniem oraz co się kryje za Twoimi nawykowymi reakcjami.

Termin: 18-03 Środa, 18.00-19.30
Miejsce: Stacja Flow Life w Olsztynie, ul. Ratuszowa 6/3
Cena: 30 zł

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020