Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Co Oznacza Być Kobietą W Polsce - Przeznaczenie? [12.03 / 17:00]

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 12 marca 17:00

Miejsce: Awangarda Bis Targ Rybny

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu Kobiety do polityki! O godzinie 17:00, 12.03.2020 r. w Kawiarni Filmowej Awangarda Bis, pl. Targ Rybny 14, 11-041 w Olsztynie, wspólnie z gościniami: Anną Marią Żukowską i Magdaleną Biejat, posłankami #Lewica na Sejm obecnej kadencji oraz Izabelą Smolińską-Letzą i Joanną Sobańską, członkiniami partii politycznych Nowoczesnej i Ruchu Sprawiedliwości Społecznej, porozmawiamy o roli kobiet w życiu społecznym. Czy bycie kobietą w Polsce związane jest z przeznaczeniem? Wydarzenie poprowadzi Małgorzata Matuszewska-Boruc, członkini partii Lewica Razem.

Gościnie:

Anna-Maria Żukowska - rzeczniczka prasowa partii Sojusz Lewicy Demokratycznej Lewica, posłanka na Sejm IX kadencji, Warszawa.

Izabela Smolińska-Letza - członkini partii Nowoczesna, Olsztyn.

Joanna Sobańska - członkini partii Ruch Sprawiedliwości Społecznej, Gdańsk.

Magdalena Biejat - członkini partii Lewica Razem, posłanka na Sejm IX kadencji, Warszawa.

Prowadząca: Małgorzata Matuszewska-Boruc, członkini partii Lewica Razem w okręgu olsztyńskim.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa dwie godziny.
Miejsce: Kawiarnia Filmowa Awangarda BiS, pl. Targ Rybny 14, 11-041, Olsztyn.

---

Kobiety do polityki!

Kobiety do polityki to cykl spotkań, podczas których zaproszone gościnie opowiadają o swoich doświadczeniach w działalności politycznej i społecznej. Podczas rozmów wspólnie przyglądamy się problemom polskiej polityki i szukamy odpowiedzi na pytania dotyczące roli kobiet w społeczeństwie.

 

Telefon
89 535 25 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Targ Rybny, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020