Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
7
Data : Sobota, 7 marca

Paweł Szymański Pozdrowienia Z Milagro

Koncerty
Termin: czwartek, 12 marca 20:00

Miejsce: SARP

Bezkompromisowy tekściarz, utalentowany wokalista i świetny muzyk, zachwycający swoją techniką gry na gitarze akustycznej, rezofonicznej i harmonijce ustnej.
W latach 80. ubiegłego wieku zafascynował go kultowy film Johna Landisa Blues Brothers i tak się zaczęło. Potem była audycja Marii Jurkowskiej „Blues wczoraj i dziś” w III programie PR oraz live Muddy Waters z Jazz Jamboree 76. Pierwszych lekcji na harmonijce ustnej udzielał mu Sławek Wierzcholski. Debiut Pawła Szymańskiego to występ na Blues Meeting w Toruniu w 1990 roku.
Występował na imprezach i festiwalach bluesowych, wykonując repertuar złożony ze standardów gatunku. W latach 1990 – 95 grał na harmonijce w toruńskim zespole Tortilla Flat.
W 1993 roku Szymański wygrał ( kategoria „harmonijka ustna”) poznański festiwal „Zaczarowany Świat Harmonijki”.

 

Telefon
517 700 232
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Hugona Kołłątaja 14, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 30.03.2020