Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Rajd Pieszy Dla Singli

Rekreacja
Termin: niedziela, 15 marca 09:00

Miejsce: Olsztyn

Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić w niedzielny poranek - a lubisz aktywnie spędzać czas i jesteś singlem, choć nie jest to warunek konieczny :) - to wydarzenie jest dla Ciebie.
Jedyne czego potrzebujesz, to wygodne buty, odzież sportowa- adekwatna do warunków pogodowych i pozytywne nastawienie - o resztę się zatroszczymy :) .
Podczas rajdu warmińskimi leśnymi ścieżkami, oprócz pięknych widoków zapewniamy:
* gorącą herbatę
* rozrywkę w postaci gry terenowej
* ognisko z kiełbaskami

Organizatorem rajdu jest doświadczony instruktor survivalu, również przeszkolony z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
Rajd nie jest imprezą organizowaną przez instytucje, kluby itp. dlatego uczestnicy proszeni będą o podpisanie na miejscu oświadczenia dotyczącego braku ubezpieczenia ze strony organizatora na czas spotkania (jest to spotkanie czysto towarzyskie). Rajd ze względu na długość trasy polecany jest osobom w wieku 15+.

Spotykamy się 15.03 o godzinie 9:00 na przystanku w Pajtunach.
9:15 - szybkie przedstawienie się innym uczestnikom.
9:30 - start RAJDU pieszego.
11:30 - gra terenowa, zwiedzanie bunkrów
12:30 - ognisko nad jeziorem
13:30 - powrót na miejsce zbiórki
15:00 - zakończenie rajdu

Dojazd do miejsca zbiórki :
dojazd własny (samochód - DK53 - zjazd na Purdę do Pajtun
lub droga przez Klebark Wielki)


Koszt to 35 zł/os. płatne na miejscu, lecz osoby zainteresowane proszone będą o ostateczne potwierdzenie do dwóch dni przed wycieczką. (Koszt za osobę przeznaczony będzie na jedzenie, picie, przekąski oraz zakup akcesoriów do gry terenowej). Aby nie obciążać się jedzeniem itp, wszystko będzie już przygotowane na miejscu.
Jeśli będzie z nami gitarzysta, proszę o info! zaplanujemy repertuar i wydrukujemy teksty :)

!!! Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu (do 5 dni przed wycieczką) na termin późniejszy , jeśli pogoda nie będzie odpowiednia do wyjścia w las.
Jest to pierwsze nasze wydarzenie, dlatego dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości zorganizować więcej takich rajdów, spływów kajakowych a nawet rajdów z namiotami :)

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020