Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

21 Spotkanie Olmug

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 19 marca 18:00

Miejsce: Centrum Dukat Piłsudskiego

UWAGA: Spotkanie odbędzie w nowym biurze firmy SoftwareHut, które mieści się centrum Dukat (Al. Piłsudskiego 10/14). Sala znajduje się po prawej stronie na piętrze -1, w części handlowej (na załączonym obrazku są oznaczone drzwi, którymi wchodzi się do tej części). Na poziom -1 można zjechać windą lub ruchomymi schodami.

18:00 - Visual Studio na sterydach - Daniel Plawgo

Opis prezentacji: Visual Studio jest bardzo dobrym IDE, które już z pudełka udostępnia bardzo dużo funkcjonalności. Ale można jeszcze zwiększyć efektywność pracy poprzez instalację dodatków. Podczas prezentacji pokażę Ci, które dodatki warto zainstalować. Skupię na tych bezpłatnych, ale też wspomną o tych płatnych, w które warto zainwestować.

Opis prelegenta (Daniel Plawgo): Na co dzień programista technologii .NET (obecnie .NET Lead Developer w olsztyńskim oddziale firmy SoftwareHut), certyfikowany trener, prelegent, dla którego programowanie to również hobby. Od lat związany z społecznością pasjonatów technologii Microsoftu, początkowo jako Microsoft Student Partner, Student Konsultant, a obecnie lider olsztyńskiej grupy .NET OLMUG. W wolnej chwili prowadzi bloga - https://plawgo.pl, autor darmowego kursu Visual Studio.

19:15 - Rekrutacja w IT - Marta Gałęziewska

Opis prezentacji: Prezentacja jest dla „tych wszystkich którym się nie podoba i chcą sobie zmienić ‘’.?Dla tych wszystkich, którzy się zastanawiają czy faktycznie tak jest, że programista może nie mieć pracy maksymalnie przez 20 minut. Dla wszystkich, którzy zastanawiali się kiedyś czy CV ma w ogóle znaczenie i czy do rozmowy rekrutacyjnej należy się przygotować? A jeżeli tak, to w jaki sposób? To ja odpowiem.

Opis prelegenta (Marta Gałęziewska): Jestem rekrutrem IT, pracuje jako ekspert w dziedzinie rekrutacji i selekcji. Jako Specjalista ds. HR w SoftwareHut odpowiadam za proces rekrutacji. Moim zadaniem jest poszukiwanie talentów IT i łączenie ich z niesamowitymi możliwościami. Po godzinach jestem miłośnikiem psów, filmów, kawy oraz podróży małych i dużych.

Dziękujemy sponsorom grupy za pomoc w organizacji spotkań: SoftwareHut, JetBrains, Manning Publications.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020