Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
7
Data : Sobota, 7 marca

Xv Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych

Inne
Termin: wtorek, 10 marca 09:00

Miejsce: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Olsztyn zaprasza do wzięcia udziału w XV edycji Ogólnopolskich Dni Praktyk Prawniczych, które odbędą się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w dniach 10-12 marca 2020 r.

Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych to wydarzenie odbywające się w 15 miastach na 24 wydziałach prawa w całej Polsce. ?
Jego głównym celem jest ukazanie studentom perspektyw, jakie otwierają się przed nimi po ukończeniu studiów prawniczych, jak również rozwijanie umiejętności potrzebnych w czasie nauki i w przyszłej pracy zawodowej.??‍⚖️??‍⚖️

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 30.03.2020