Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
7
Data : Sobota, 7 marca

Spotkanie Autorskie Z Ewą Schilling

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 19 marca 17:30

Miejsce: Książnica Polska

Książnica Polska serdecznie zaprasza już 19.03. (czwartek) na godzinę 17:30 do Centrum Książki w Olsztynie, gdzie na Scenie Literackiej odbędzie się spotkanie autorskie z Ewą Schilling, promujące jej najnowszą książkę "Nadfiolet".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ewa Schilling - absolwentka Wydziału Ochrony Środowiska Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Debiutowała w 1998 roku zbiorem opowiadań Lustro. Jest znana głównie jako autorka prozy lesbijskiej. Współpracowała między innymi z takimi czasopismami jak „Borussia”, „Portret”,„Pogranicza”, "Opcje". W roku 2015 „Głupiec” ukazał się w tłumaczeniu na język słoweński. Mieszka w Olsztynie. W roku 2019 założyła wydawnictwo Seqoja.

 

Telefon
506 689 996
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 30.03.2020