Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
7
Data : Sobota, 7 marca

Kanadyjskie Sploty- Warsztat Inspirowany Kanadą

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 7 marca 11:00

Miejsce: Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Tarasa Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie plecionkarskim inspirowanym sztuką wyplatania kanadyjskich plecionkarzy. Jest to wyjątkowy warsztat dedykowany osobom bez doświadczenia i umiejętności plecionkarskich, w ramach którego będziemy tworzyli kosze z taśm jesionu, dębu, sosny i z innych materiałów naturalnych. Na kilka godzin twórczo przeniesiemy się do Kanady i wspólnymi siłami wykonamy okrągły kosz z rączką(pałąkiem). Będziemy wzorowali się na technikach plecionkarskich stosowanych od wieków przez członków plemienia Mi'kmaq, rdzennych mieszkańców wschodniej Kanady w rejonie Quebecu.

Więcej informacji o naszym doświadczeniu i przygodzie z kanadyjskimi plecionkami znajdą Państwo na stronie wydarzenia https://app.evenea.pl/event/fgb-olsztyn/

Warsztaty będą odbywały się w dwóch lokalizacjach:
-- 6.03.2020 Kętrzyn: Świetlica w Biedaszkach Małych w godzinach 15:00 do 20:00
-- 7.03.2020 Olsztyn: Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych w godzinach 11:00 do 16:00

Uwaga! Udział grupowy w ramach rodziny 20% zniżki z kodem rabatowym. Aby uzyskać kod rabatowy należy zadzwonić lub wysłać sms na nr.tel. 665061155. Szczegóły w regulaminie.

Rejestracja na wydarzenie tylko do 4 marca 2020r. do godziny 23:59.
Regulamin i klauzura RODO dostępne na stronie wydarzenia https://app.evenea.pl/event/fgb-olsztyn/

 

Adres
Tarasa Szewczenki 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 28.03.2020